Nasz szkolny ogródek tętni życiem!
Uczniowie z zaangażowaniem dbają o niego - podlewają, pielą, doglądają każdej roślinki z troską i dumą. A gdy przychodzi czas zbiorów z radością siegają po wyhodowane owoce i warzywa. To nie tylko nauka poprzez działanie, ale też wspaniała przygoda ze smakami natury. Dzięki temu dzieci uczą się cierpliwości, szacunku do przyrody i obserwują cykl życia roślin.
Na zdjęciu zbiory pysznych rzodkiewek.