W dniach 28 i 29 kwietnia w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy z Geografii.
Turniej, który trwał 30 minut odbył się w formie testu na platformie internetowej. Podzielony był na dwie kategorie wiekowe - klasy 5 i 6 pisały razem oraz klasy 7 i 8. W sumie udział wzięło 17 uczniów, a najwięcej z klasy 5a. Poziom tego turnieju był bardzo wysoki, a przy równej liczbie zdobytych punktów o zajętym miejscu decydował czas rozwiązania testu.
W całej Polsce do testu przystąpiło około 1200 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych.
Najlepiej z naszej szkoły wypadł Wiktor z klasy 8b, który w starszej kategorii wiekowej zajął wysokie 58 miejsce.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji !!!
Tekst: p. M. Romanowski