Dzieci z zerówki wystąpiły z przedstawieniem w języku angielskim "The Little House". Mali artyści z ogromnym zaangażowaniem wcielili się w swoje role: śpiewali, tańczyli i prezentowali swoje umiejętności językowe. Przedstawienie bardzo podobało się gościom i zgromadzonej publiczności - aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Gratulujemy przedszkolakom wspaniałego występu. Dziękujemy za udział w przedstawieniu uczniom klasy 1 i 2.
Tekst: p. S. Filonenko
Uczyliśmy się krok po kroku lutowania własnych układów.
Trenowaliśmy nadawanie i odbieranie komunikatów za pomocą alfabetu Morse’a przy użyciu własnoręcznie zlutowanych kluczy.
Rozwijaliśmy logiczne myślenie, kreatywność, pewność siebie i umiejętność pracy w zespole.
Chcemy udowadniać na każdym kroku, że nauka może być fascynująca, dostępna i niezwykle praktyczna.