Na lekcjach techniki uczniowie klas IV-VI wykonywali ozdoby bożonarodzeniowe. Zastosowali do tego różne materiały, takie jak: papier, filc, bibułę, czy włóczkę. Powstały kolorowe i piękne prace. Wśród nich znalazły się m.in.: bombki, choinki, gwiazdy, a także bałwanki.
Lekcje techniki okazały się nie tylko doskonałą okazją do rozwijania zdolności manualnych, ale także sposobem na wspólne przeżywanie radości nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
Tekst: p. A. Urban