Drodzy Uczniowie,
Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Wyborach Książek.
W naszej szkole wybory odbędą się w dniach 4-11 czerwca.
Aby wziąć w nich udział, na karcie do głosowania, trzeba będzie wpisać tytuły najciekawszych książek, które czytałeś(aś) w ciągu ostatnich dwóch lat. Głosowanie jest anonimowe. Co ważne, na podstawie wyników zostanie stworzona ogólnopolska lista, więc prosimy nie robić sobie żartów.
W klasach 1-3 głosowania odbędą się z wychowawcami, klasy 4-8 zapraszamy do biblioteki szkolnej.
Tekst: p. L. Lenkowska