Z okazji Europejskiego Dnia Języków obchodzonego dnia 26 września w naszej szkole uczniowie mieli okazję obejrzeć specjalny program kulturowo-artystyczny.
Oglądali prezentacje multimedialne o krajach europejskich, między innymi Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Po obejrzeniu prezentacji rywalizowali ze sobą rozwiązując quizy.
W tygodniu poprzedzającym Dzień Języków uczniowie wykonali prace plastyczne w formie plakatów. Najciekawsze prace można podziwiać na korytarzach naszej szkoły.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowania do tego święta i za wspaniałą współpracę.
Zespół nauczycieli języków.